حضورمدیریت شعب استان کرمان در نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان

حضور مدیریت شعب کرمان در شانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان

با هدف معرفی خدمات ومحصولات بانک واستفاده از ظرفیتهای موجود در بخش مسکن وساختمان مدیریت شعب کرمان در شانزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان با برپایی غر فه ای حضور یافت

به گزارش روابط عمومی مدیریت کرمان حسین حاجی پور مدیر شعب استان با اشاره به لزوم بستر سازی مناسب به منظور استفاده از ظرفیتهای موجود در بخش مسکن وصنایع وابسته به آن گفت هدف اصلی حضور در این نمایشگاه در وهله  نخست برقرای ارتباط وتعامل دوسویه با  فعالان بخش مسکن وصنایع وابسته به آن است .

 

مدیرشعب استان هدف بعدی حضور در نمایشگاه را معرفی انواع خدمات ومحصولات بانک به غرفه داران ومراجعه کنندگان  عنوان کرد .

محمدعلی احمدی نژاد معاون مالی وفناوری مدیریت نیز در حاشیه بازدید از این نمایشگاه  گفت  با توجه به اینکه این نمایشگاه در حوزه فعالیت بانک است؛ فرصت بسیار مناسبی برای معرفی خدمات ومحصولات بانک به تولید کنندگان ،فعالان بازار مسکن ومتقاضیان کالا وخدمات بخش مسکن وساختمان در اختیار داریم .

 

همچنین امید قاسم زاده معاون اجرایی مدیریت نیز طی سخنانی  نمایشگاه صنعت ساختمان را محل مناسبی برای مذاکره ،بر قراری ارتباط  وایجاد تعامل سازنده با فعالان این حوزه عنوان کرد  .

محمدرضا پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان وراور در مجلس شورای اسلامی وعلی اکبر سلطانی نژاد مدیر کل بنیادمسکن انقلاب اسلامی از غرفه بانک مسکن در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ساختمان بازدید کردند .

شایان ذکر است نمایشگاه صنعت ساختمان به مدت چهار روزاز تاریخ 6تا 9شهریور ماه در محل نمایشگاه های بین المللی جنوب شرق  برگزار شد وگروه های مذاکره مدیریت با حضور در نمایشگاه خدمات ومحصولات بانک را به مراجعه کنندگان وفعالان بخش مسکن توضیح د ادند .
Last Updated 1397/6/21