تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیریت کرمان موفق به کسب رتبه برتر در حوزه امر به معروف ونهی از منکر شد .

کسب رتبه برتر در حوزه امر به معروف ونهی از منکر

براساس نتایج ارزیابی های عملکرد در حوزه امر به معروف ونهی از منکر این مدیریت موفق به کسب رتبه برتر در بین دستگاههای اجرایی استان شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت کرمان، محمد غفوریان مدیر شعب استان با اعلام این خبر اظهار داشت :با اجرای برنامه های جامع در راستای ترویج فرهنگ غنی دینی واسلامی، درحوزه امر به معروف ونهی از منکر مدیریت موفق به کسب رتبه برتر دربین دستگاههای اجرایی استان شد .

غفوریان ضمن ابراز رضایت ازفعالیت های ستاد امر به معروف ونهی از منکر مدیریت ،کسب این موفقیت را مرهون تلاش اعضای ستاد امر به معروف ونهی از منکر مدیریت عنوان کرد وگفت :خوشبختانه عملکرد همکاران در ترویج فرهنگ امر به معروف ونهی از منکر شایسته تقدیر وقدر دانی است .

وی افزود :یکی از مهمترین برنامه های ما انجام اقدامات لازم وضروری در راستای ارتقایوترویج این فرهنگ در بین کارکنان ومشتریان است ،تا بتوانیم گام بزرگی در ترویج فرهنگ  امر به معروف ونهی از منکر در سطح سازمان برداریم .

شایان ذکر است در پی کسب این موفقیت  ، دبیر ستاد امر به معروف ونهی از منکر استان با ارسال لوح تقدیر از زحمات مدیر شعب وکارکنان مدیریت استان قدردانی کرد .

آخرین بروزرسانی 1399/9/27