تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان در دیدار با رئیس هیات مدیره نظام پرستاری استان

در حرفه پرستاری عطوفت ومهربانی نقش بسیار مهمی در بهبودی بیماران دارد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت کرمان ، محمد غفوریان مدیر شعب استان با بیان این مطلب در دیدار با اعضاءنظام پرستاری استان اظهار داشت :حس مهربانی وعطوفت از اخلاق بارزحرفه پرستاری است و در بهبود بیمار نقش بسیار مهمی را ایفا می کند .

وی افزود : علاوه بر دانش وبینش ،حس عطوفت ومهربانی نیز از صفات بارزجامعه  پرستاری  است .

غفوریان با اشاره به شرایط همه گیری ویروس کرونا  وبا تقدیر از خدمات پرستاران گفت : مدافعان حوزه درمان وسلامت  از جان دل در راستای بهبود بیماران تلاش کرده اند ودر این راه هم شهدای زیادی را تقدیم نمود ه اند .

مدیر شعب استان یاداور شد :حوزه سلامت ونظام بانکی کشوربیشترین آسیب را در شرایط شیوع ویروس کرونا درراه خدمت رسانی به جامعه دیده اند .

وی افزود حس وابستگی جامعه به کادر در مان بیش از گذشته شده است ،امیدواریم بانک نیز بتواند به نحو شایسته خدمتگزار این حوزه باشد .

غفوریان یکی از مهمترین دغدغه های بانک مسکن را تامین سرپناه برای اقشار مختلف جامعه عنوان کرد وگفت :جامعه پرستاری نیز از این قواعد مستثنی نیست وبانک مسکن آمادگی همکاری با نظام پرستاری استان  را در این زمینه دارد.

مدیر شعب استان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عاملیت بانک در پرداخت تسهیلات طرح اقدام ملی مسکن گفت :ما بعنوان متولی  پرداخت تسهیلات  آمادگی پرداخت تسهیلات  به پرستاران فاقد مسکن  که دراین طرح ثبت نام کرده اند، را داریم .

ابوالقاسمی رئیس هیات مدیره نظام پرستاری استان نیز در این دیدار گفت :جامعه پرستاری در شرایطی که با  همه گیری ویروس  کرونا در دنیا روبرو بوده ایم ،با جان ودل در راستای تامین سلامت جامعه تلاش کرده اند ودر این راه  وشهدای زیادی راتقدیم کرده اند .

وی ادامه داد: همکاران ما در  دوران همه گیری ویروس کرونا، هم در مراقبت از بیماران وهم بدلیل مبتلاشدن اعضا ءخانواده  به ویروس کرونا، متحمل آسیب های زیادی شده اند ،که امیدواریم با رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم  دیگر شاهد این آسیب ها نباشیم .

رئیس هیات مدیره نظام پرستاری افزود :یکی از دغدغه های همه افراد جامعه تامین  مسکن است که این موضوع در جامعه پرستاری به دلیل جوان بودن این قشر از سایر اقشار بیشتر است .

ابوالقاسمی اظهار امیدواری کرد: با همکاری وحمایت  بانک مسکن بعنوان تنها بانک تخصصی حوزه مسکن وساختمان ،مشکل مسکن پرستاران  فاقد مسکن نیز برطرف شود .

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین بروزرسانی 1399/10/13