تازه های اخبار تازه های اخبار

کرامت یوسفی رئیس بیمارستان مهرگان :

تجلیل از مقام شامخ پرستاران در دوران همه گیری کرونا نشان دهنده توجه عمومی مردم به انسانهای به معنی واقعی خدمتگزار است

به گزارش روابط عمومی مدیریت کرمان رئیس بیمارستان مهرگان این مطلب  را در دیدار مدیر شعب استان بیان کرد وافزود :به اقتضای زمان وبا توجه به شرایط افرادی برای حفظ آب،خاک وجان مردم بانثار جان خود فداکاری می کنند .

وی گفت :در زمان جنگ نیروی نظامی وانتظامی ،در زمان جنگ اقتصادی ،فعالین این حوزه ودرحال حاضر وشیوع ویروس منحوس کرونا جامعه پزشکی وپرستاری تمام در کنار مردم برای مقابله با این ویروس منحوس ایستاده اند .

دکتر یوسفی  ادامه داد در این راه جامعه سلامت ودرمان کشور شهدای زیادی را تقدیم کرده است که اولین شهید حوزه سلامت استان از بیمارستان مهرگان بود .

رئیس بیمارستان مهرگان تصریح کرد :ما قدر دان این عزیزان هستیم ودر کنار هم ودر راستای خدمت به مردم از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد .

وی در بخش دیگری از سخنان خود یکی اساسی ترین نیاز های هر فردی را داشتن مسکن عنوان کرد وگفت  از تامین مسکن مناسب برای پرسنل یکی از دغدغه های مسئولین بیمارستان است ،زیرا معتقدیم ، تامین نیازهای اساسی نیروی انسانی ، امنیت فکری وروحی را به دنبال خواهد داشت ودرنهایت منجر به ارائه خدمات بهتر به جامعه خواهد شد.

محمد غفوریان مدیرشعب استان نیز در این دیدار با تجلیل از فداکاری وایثار حوزه درمان وسلامت اظهار داشت :بانکها هم در بی نصیب از این شرایط نبوده اند ؛بطوریکه حدود 25درصد کارکنان درگیر این بیماری شده اند .

وی افزود :تعداد160نفر هم از کارکنان سیستم بانکی کشور در سنگر خدمت رسانی به مردم ودر اثر ابتلاء به ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند .

مدیرشعب استان گفت: بانک مسکن علاوه بر فعالیت در بخش مسکن طبق سیاست های اعتباری می تواند با پرداخت تسهیلات خرید مطب وتجهیزات پزشکی در قالب اجاره به شرط تملیک در خدمت جامعه درمانی باشد غفوریان تصریح کرد :بانک مسکن اماده همکاری در راستای تامین مالی بخشی از مسکن مورد نیاز پرنسل بیمارستان است .

آخرین بروزرسانی 1399/10/13