تازه های اخبار تازه های اخبار

بانک مسکن نقش خود را در خانه دار کردن مردم به خوبی ایفا کرده است

فرمانده بسیج کارکنان ادارات کرمان

با توجه به حوزه فعالیت بانک مسکن که تامین سرپناه برای اقشار مختلف به ویژه کم درآمد ومتوسط جامعه است ؛بانک مسکن به خوبی تا کنون از عهده این مسئولیت برآمده است .

به گزارش روابط عمومی مدیریت کرمان ،این مطلب را سرهنگ بامری فرمانده بسیج کارکنان ادارت استان  در این دیدار با عقیل زینلی مدیرشعب استان عنوان کرد .

سرهنگ بامری  ،یکی از موضوعات مهم  ومورد تاکید در دین اسلام را خدمت رسانی به احاد جامعه بویژه محرومان عتوان کرد وگفت :خدمت رسانی باید در راستای گره گشایی از مشکلات مردم باشد .

فرمانده بسیج کارکنان  ادارات استان اظهار داشت  :امیدواریم در آینده هم با همکاری وتعامل با دستگاههای مرتبط با این حوزه اقدامات بیشتری در تامین سرپناه برای مناطق محروم وکمتر توسعه یافته استان  انجام شود .

سرهنگ بامری بسیج را از یادگاران  امام خمینی (ره)عنوان کرد وگفت :وظیفه همه ما ست که این امانت را در جهت حفظ  نظام وانقلاب  پیش ببریم .

وی افزود این شجره طیبه ثمره سالها مبارزه  ومجاهدت نسلی بود، که از جان مایه گذاشتند ؛ تا ایران از سلطه استعمار رهایی یابد .

فرمانده بسیج کارکنان ادارات استان یادآور شد: تفکر بسیجی  می تواند، جامعه را در راستای دستیابی به اهداف نظام پیش ببرد وچشم انداز روشنی برای سالهای آتی کشورباشد .

سرهنگ بامری گفت :بسیج کمک کار مجموعه ادارات وسازمانها بوده وهمسو با آنها حرکت می کند ورسالت اصلی آن همراهی وهمکاری با دستگاههای اجرایی در اجرای برنامه های محتلف بویژه برنامه های فرهنگی است .

عقیل زینلی مدیر  نیز در خصوص اقدامات بانک مسکن در شرایط فعلی اقتصاد کشور عنوان کرد وگفت: اقدامات انجام شده بانک مسکن در شبکه بانکی کشور در بدترین شرایط اقتصادی به بهترین صورت وبه نحو احسن  در حال انجام است .

مدیرشعب استان گفت :یکی از اصلی ترین اولویت ها ی کاری بانک مسکن تامین مسکن برای اقشار کم درآمد  جامعه است .

وی  افزود :به برکات انقلاب اسلامی اقدامات بسیارزیادی در راستای تامین مسکن در مناطق محروم کشور انجام شده است ،اما هنوزهم جای کار زیادی دارد .

زینلی در ادامه با اشاره به وضعیت اقتصادی  وتورم موجود اظهار داشت :این عوامل باعث شده، اقشار کم در آمد ومتوسط جامعه در تامین سرپناه با مشکلاتی مواجعه شوند ؛که باید از ظرفیت های همه سازمان های مرتبط با این حوزه در رفع مشکلات استفاده کرد .

مدیرشعب استان خاطر نشان کرد :با ید در جهت حفظ ارزشها ی نظام  وارمان های انقلاب اسلامی تفکر بسیجی وفرهنگ شهادت گسترش یافته واز هیچ کوششی در دستیابی به اهداف دریغ نورزیم .

وی افزود: تمام تلاش ما این است که با ارتقاءروحیه جهادی وبسیجی در بین کارکنان در راستای افزایش سطح رضایتمندی مردم حرکت کنیم .

 

 

آخرین بروزرسانی 1400/4/20