فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر شعب استان

بانوان شاغل در خانواده و در اجتماع مسئولیت خطیری را برعهده دارند

محمد غفوریان مدیر شعب استان با بیان این مطلب در مراسم تجلیل از بانوان شاغل مدیریت وشعب تحت پوشش به مناسبت روز زن، با اشاره به نقش موثر بانوان در جامعه گفت بانوان شاغل علاوه بر نقش بسیار مهم وحساس خود در خانواده عهده دار وظیفه اجتماعی واداری نیز هستند که مسئولیت آنها را دوچندان می کند .

محمد غفوریان مدیر شعب استان با بیان این  مطلب در مراسم تجلیل از بانوان شاغل مدیریت وشعب تحت پوشش به مناسبت روز زن، با اشاره به نقش موثر بانوان در جامعه گفت بانوان شاغل علاوه بر نقش بسیار مهم وحساس خود در خانواده عهده دار  وظیفه  اجتماعی واداری نیز هستند که مسئولیت آنها را دوچندان  می کند .

مدیر شعب استان اظهار داشت الفبای حقوق خانواده در اسلام بر پایه ی محبت  پی ریزی شده است  وزنان در خانواده کانون  وپایگاه مهرورزی  وعشق به  خانواده ،صفا  ،صمیمیت ،ایثار  وعطوفت هستند  

وی افزود ،زنان  ایرانی در مقایسه با وضعیت زن در جهان امروز ،بهترین موقعیت را در حرمتگذاری وحقوق دارد و نقش بسیار پررنگی در اجتماع بویژه در فعالیتهای سیاسی و  اجتماعی دارند ؛ که همه این افتخارات  به برکت انقلاب اسلامی و اسوه گیری  از وجود گرانقدر حضرت فاطمه زهرا (س) است .

محمد غفوریان افزود فارغ از مشاغل زن در جامعه، زن محور وکانون خانواده است  ونقش مادری ،همسری وهمچنین ایجاد آرامش وآسایش در خانواده عواملی هستند که بنیان و اساس اجتماع را تشکیل می دهند .

دکتر زین الدینی عضو هیات علمی دانشگاه شهید باهنر کرمان نیز د ر این مراسم بااشاره به نقش موثر بانوان در فعالیت های اجتماعی اظهار داشت زنان امروز توانمند تر از زنان گذشته هستند ونقش بسیار پر رنگی در فعالیت ها اجتماعی ،سیاسی واقتصادی دارند.

وی ارتباط باخالق ،با خود ،با همنوعان ومحیط پیرامون طبیعت را از انواع ارتباطات موثرعنوان کرد

زین الدینی طلاق عاطفی را ازعوامل فروپاشی کانون خانواده دانست ومصادیق آن را تشریح کرد

شایان ذکر است در پایان مراسم با اهدا گل وهدایایی از بانوان شاغل در مدیریت وشعب تحت پوشش تقدیر شد .

آخرین بروزرسانی 1398/12/15